• Wpisów:123
  • Średnio co: 12 dni
  • Ostatni wpis:136 dni temu
  • Licznik odwiedzin:12 770 / 1562 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Zamilcz. Twoje spojrzenie wystarczy. W nich zobaczę to co chcę widzieć .
 

 
Lepiej jest być "Prawdziwą, nudną ja" niż "sztuczna tobą tylko dla szpanu!" .
 

 
Wszystko jeszcze bardziej odwróciło sie wokół mnie. Jest jeszcze gorzej niż myślałam. Czasu nie cofnę moge tylko sprawić aby teraz było lepiej tylko ja nie potrafię .
 

 
Podeszła do okna. Chciała spojrzeć na niebo i pomarzyć. W oddali zobaczyła jego. Skórzana kurtka, rozczochrane włosy i niebieskie niczym morze oczy. Wiedziała, ze go kocha, czuła, że chce sie do niego tulić każdego dnia, całować i płakać na jego ramieniu. Pomyślała wyjdę i zrobię pierwszy krok. Uradowana wybiegła z bloku. Przebiegając przez ulicę potrącił ją samochód. Zanim straciła przytomność zobaczyła jego twarz. To był ostatni obraz jaki ujrzała .
  • awatar Gość: przynajmniej zobaczyła go blisko na koniec swojego życia..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Czasem nawet lepiej jest się wygadać obcej osobie.
 

 
Moja nieudolna wyobraźnia znowu sie budzi i zaczyna mieszać .
 

 
Czasem nie wiem czy płacze ze szczęścia, że komuś się udało czy dlatego, że ja nie miałam tyle szczęścia .
  • awatar Niewidzialna ja.: @Marchewkowa: Ja tak niestety mam, jak mocno pragnę nic mi się nie udaje.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Sprawy się nie ułożyły, ty wróciłeś do swojego życia, a ja do swojego.
 

 
Te złe chwile są po coś. Nic nie dzieję się bez przyczyn.
 

 
Chciałabym zajrzeć do przyszłości i zobaczyć czy chociaż kiedyś będę szczęśliwa .


 

 
W końcu powiedziałam to na głos mam dość tego wszystkiego. Proszę jeszcze trochę siły do wakacji mi dajcie. Ale nie tylko sql. daje mi powody do poddania się. "On" mi daję największe, spróbuj być przez sekundę w mojej skórze a zaraz będziesz chciał z niej wyjść .
 

 

Jeżeli coś masz pozwól mu odejść. Jeśli nie wróci, nie było naprawdę twoje .
 

 
Dorastanie na tym świecie nie jest świetne.

Czasu nie oszukasz, oszukasz tylko siebie.
 

 
Od teraz dodaje to co mi w krew wejdzie.

Jesteś dla mnie tak ważny jak dla Fretki
Jeremiasz.

Bez cb moje życie nie ma barw.
 

 
Ludzie oceniają innych po okładce. Na przykład spojrzysz na chłopaka, który ma tatuaże i pomyślisz albo wyszedł z więzienia albo jest jakimś bandziorem. Może ten chłopak dobrze czuję się w swoim ciele? albo przez nie wyraża swoje uczucia? Każdy jest piękny na swój sposób i ma do zaoferowania coś więcej niż wygląd. Lepiej jest poznać kogoś lepiej niż od razu oceniać .
 

 
Czasem musimy coś w naszym życiu zmienić, bo tak stalibyśmy w tym samym punkcie. Koniec z tylko znaną muzyką. Elektro to też nie było to. Słucham piosenek, które przez słuchawki wchodzą do mojego serca i krzyczą do niego to co chce powiedzieć na głos lecz nie mam tyle sił.


 

 
Pasja nadaje tempo życiu, pasja bez miłości traci większy sens.

Pasja trwa przez całe życie...
Pochłania Twój najcenniejszy czas ale to nie czas stracony...
To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość...
 

 
Zastanawiam się nad tym co możemy w życiu zwyciężyć. Prawda jest taka, że zwycięzcami możemy sie czuć kiedy znajdziemy prawdziwą miłość, bo ktoś takiej nie mógł jeszcze zaznać. Każdy zdobyty cel przez nas jest naszą małą nagrodą, która prowadzi nas do mety.Osiągnięcia w pracy czy szkole zachęcają nas do dalszej pracy. Ja czuje że wygrałam kiedy sprawie, że na czyjeś buźce pojawi się uśmiech. W każdym życiu są trudności i idziemy pod górkę. Są też ludzie, którzy nam przeszkadzają. Musimy stawić temu czoło, tak żeby to do nas nie powróciło.
 

 
Nie planuje się zmieniać, mimo iż przez te pare dni wolnego przemyślałam dokładnie i stanowczo niektóre sprawy. Liczę, że postępuje dobrze. Przez długi czas miałam wrażenie, że nie dorosłam do mojego wieku. Mam nadzieje, że zakręty na mojej drodze znikną, a ja podążać będę prostą drogą. Z Tobą lub bez ciebie.
  • awatar ✄ Alohomora ☺: Dobry Wieczor <3 dobry spis i wspanialy blog *.* zazdro:(( , a ja mam prosbe:(( zaobserwujesz moj blog?:) to tylko jedno klikniecie ,wazne:( + odwdzieczam sie tym samym:) Milej nocy misiuu:*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Jestem już dużą dziewczynką ale nadal mam dziwne sentymenty i boję się burzy. Ona mnie trochę przeraża. Moja głowa jest jak bomba zegarowa, a zegarem są uczucia, które mi towarzyszą. Dziękuje wszystkim za troskę ale mi nic nie jest. Ja po prostu żyje swoim życiem.
 

 
Moje życie, moje sprawy. Raz jest lepiej a raz gorzej. Teraz jest gorzej .
 

 
Nie lubie ludzi, którzy dopisują sobie historię, która nie miała miejsca .
Każde spojrzenie sprawiało, że gdzies tam miałam drgawki w środku. Każde zbliżenie. Jego uśmiech. Tak wiem mówiłam sobie nie ale nie potrafię tego powiedzieć. Zapamiętam te chwilę, moment, minute.
 

 


Dla mnie każdy wniósł coś nowego do mojego życia . Gdyby nie Ci których nie poznałam nie nauczyłabym się co to życie i jakie może być okrutne. Z drugiej strony oni pokazali mi też, że z ludźmi dla mnie ważnymi można spędzić świetnie czas za to dziękuje wam ogromnie <3
 

 


Później kąci­ki jej ust ob­niżaja się i dos­trze­gam przez mo­ment wy­raz roz­paczy w jej zam­glo­nych oczach, za­nim znów przy­bie­rze maskę radości.

Nikt by nie uwie­rzył, ja­kie mnóstwo łez mieści się w ko­biecych oczach.